امکان تست اصالت و زمان گارانتی کالا از طریق پیام کوتاه


آیا تا کنون برای شما و یا اطرافیانتان رخ داده است که پس از خرید یک قطعه یا محصول کامپیوتری و بروز مشکل در کارکرد ، با مراجعه به مرکز خدمات پس از فروش آن محصول، متوجه شوید که گارانتی همراه محصول، برگه ای فاقد اعتبار است؟! متاسفانه پدیده ی عرضه گارانتی های فاقد اعتبار در کشور ما مدت درازی است که به یک مشکل جدی برای خریداران بدل شده است، به گونه ای که بسیاری ترجیح می دهند تا کالای خود را بدون گارانتی تهیه کنند که در صورت بروز هر گونه مشکل با هزینه های بی شماری مواجه خواهند شد، و این در حالی است که اجناس با گارانتی معتبر در بسیاری از شرایط بدون دریافت هیچ هزینه ای تعمیر و یا تعویض می شوند.
در همین راستا، شرکت سریر سرویس، یکی از قدیمی ترین و مجرب ترین شرکت های خدمات پس از فروش در کشور، به منظور تامین رفاه حال خریداران و ایجاد فضای اعتماد، با ارائه سرویس بررسی اصالت کالا این مشکل را برطرف کرده است. با استفاده از این سرویس شما قادر خواهید بود در زمان خرید، از طریق پایگاه اینترنتی این شرکت و یا از طریق پیام کوتاه (SMS) از اعتبار گارانتی کالا اطمینان حاصل کنید. برای این منظور، چنانچه مایل به استفاده از سرویس پیام کوتاه باشید تنها لازم است مدل و شماره سریال دستگاه را که روی آن و به ترتیب با نام های Model No و Serial No درج شده است، مطابق زیر و از چپ به راست به شماره 300084048 ارسال کنید تا در کمترین زمان*، وضعیت کالا برای شما ارسال شود.
قالب ارسال پیام کوتاه: *سریال قطعه*نام مدل*
قالب نمونه ارسال پیام کوتاه:  *Z490*Z490M746TUB105*
علاوه بر روش پیام کوتاه، چنانچه مایل به بررسی اصالت کالا از طریق پایگاه اینترنتی شرکت سریر سرویس هستید، کافی است با مراجعه به بخش بررسی اصالت کالا در صفحه اصلی سایت، و تکمیل بخش های لازم، وضعیت کالا را از طریق پست الکترونیکی خود دریافت کنید. لازم به ذکر است که این سرویس نیز همچون سرویس پیام کوتاه، بلادرنگ بوده و در شرایطی که امکان استفاده از تلفن همراه وجود ندارد**، می تواند همچنان برای یک خرید مطمئن در خدمت شما مصرف کننده گرامی باشد.
اگرچه سرویس اصالت کالا برای رفاه حال شما خریدار عزیز تدارک دیده شده، اما پیشنهاد گروه سریر سرویس به شما، خرید از فروشگاه اینترنتی این شرکت است که علاوه بر حصول اطمینان از اعتبار و کیفیت خدمات پس از فروش، صرفه جویی در زمان و هزینه را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد.


* سرعت ارسال و دریافت پیام کوتاه، بستگی به سیگنال های مخابراتی و سرویس دهی اپراتورهای تلفن همراه دارد.
** شرایطی همچون عدم آنتن دهی، عدم رساندن پیام به اپراتور تلفن همراه و یا عدم دسترسی به تلفن همراه

تالیف: سبحان عطار
 
ارتباط با ما پیگیری قطعه سریر سرویس

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سریر سرویس می باشد
Copyright©2005-2009, Sarir Service Company.
   Power By: